top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSDH Velký Ořechov

FECHTL CUP 2023

SDH Velký Ořechov ve spolupráci s DJ Radimem Gajdůškem si vás dovolují pozvat na tradiční Fecht cup - závod malých motocyklů Jawa do 50 ccm.


Fechtl cup se po 13. letech vrací na Velký Ořechov. Divácky velmi oblíbený recesistický závod malých motocyklů Jawa do 50ccm je opět tady. Čeká Vás 6.ročník závodu ve stylu crosscountry na trati o délce 4,5km a převýšení 109m v kategoriích - nejrychlejší jezdec, nejlepší image, nejkrásnější stroj. Takže vytáhněte své letité plechové miláčky s kůlny, přichystejte exkluzivní převlek a 24. 6. 2023 Vás očekáváme Velkém Ořechově. Zúčastnit se mohou i majitelé motocyklů jiných značek do obsahu 50ccm a v případě elektromotoru do výkonu 2,6kw, ovšem mimo hlavní kategorii. Registrace od 15.00 hod., start závodu 16.00 hod. Po vyhlášení výsledků Vás večer čeká Letní Retropárty. O zábavu se postará Dj Radim Gajdůšek.

Pravidla: Registrace jezdce: Přihlášení online, nebo na místě. Startovné 150,- Kč a podpis prohlášení o odpovědnosti závodníka na místě v den závodu.


odkaz facebookové události:3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page